| DangerG a întrebat:

As vrea sa vand pc-ul meu vechi si vreau sa stiu cum este mai bine. Sa-l vand pe piese sau tot odata? Are urmatoarea configuratie: CPU AMD Athlon64 3000+ 1. 8GHz, GPU GeForce 6600GT 128bit, 2 GB RAM (2x2placute DDR1 512Mb, 1xplacuta DDR1 1GB), placa de baza ASUS A8N5X (4-5 porturi USB 2.0),2xHDD 75 GB, DVD-RW, sursa 450W, carcasa metalica. Parca l-as vinde mai degraba cu totul deoarece nimeni nu mai cauta piesele respective. Oricum ziceti-mi si cam cat as castiga de pe urma lui si idei unde sa-l vand. (in afara de Okazii)

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Vinde-l tot, altfel e posibil sa astepti mult pana gasesti pe cineva interesat de piese.

| Klaudiu214 a răspuns:

Mai bine vinde pcu cu totulaughing))) pana vinzi piesa cu piesa...laughing)