| mafiot1 a întrebat:

Salut.Cat va costa un pachet de tigari in Romania in anul 2020?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa speram ca va costa foarte mult.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O sa coste destul, mai bine de banii aia iti ei prezervative s-au pufuleti.

| NikolasXD a răspuns:

Nuj

| Insideb0i a răspuns:

Sper sa-l faca si 50 lei. pentru a descuraja fumatul!

| flixbuster a răspuns (pentru Insideb0i):

Uita-te atent la nick-ul OP-ului si vezi ce scrii, poate incearca omul sa isi fundamenteze un plan de afaceri pentru o contrabanda cu tigari din fonduri de provenienta camatareasca.

Daca nu ii dai informatia corecta si nu iese pe profit s-ar putea sa te caute niste unii la adresa (IP).

| Insideb0i a răspuns (pentru flixbuster):

laughing),, vai am o frica-n mine de mor,, daca vrea ii dau si adresa unde stau ca sa nu mai fie nevoie de,, gasire pe baza de ip,, lucru ce speria cam prin 2003 pe internet. te rog :')