| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Cine are sait facut prin ucoz si sa aiba ceva utilizatori pe el sau sa fie popular.am nevoie sa pun un baner(reclama) pe saitul vostru... Puteti sa ma ajutati? Va Rog!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ai uitat sa specifici bugetul in care te incadrezi.

| MarianCristian a răspuns:

Uite de ce numai pe ucoz, pe aceasta adresa de ce nu poti, intra lasa un mesaj acolo, asa am vazut pentru.Admin, si poate rezolvi ceva, poate chiar gratis pentru ca acolo este gratis cam tot, uite aici http://discutii100ro.wordpress.com/discutii100ro/ si inca ceva, trebuie sa stii ca moca nu face nimeni reclama, dar incearca acolo ce sa zic e ok, succes.