| Anadrada a întrebat:

Salut, cum as putea strânge bani, am 13 ani?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Facand treburi pe langa casa, la parinti, bunici, rude, si vecini si ei platindu-ti cativa lei, pentru munca respectiva.

| Yurisa a răspuns:

Nu poti, doar prin alocatie

| 2k18Tpu a răspuns:

Faci o intelegere cu părinții adică sa faci curățenie prin casa si in rest sa iti dea o suma de bani.

| Anadrada explică (pentru 2k18Tpu):

Eu fac curățenie în toată casa și nu îmi dau bani nici alocația

| Davidplck8ii a răspuns:

Găsesti 10 bani pe jos îi iei si asa eu am facut mereu asa si am ajuns la o suma de 5000 de rob dupa 1 anam gasit mai mult mai putin da merge