| TripleKill16 a întrebat:

Cum pot face si eu online in cateva luni ceva mii de euro? Respectiv 2000-3000 de euro!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate. Daca vrei sa faci bani online, iti propun videoblog.Nu se castiga mult, insa daca ai talent poti castiga foarte multi bani.Insa cu timpul si popularitatea.

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu te lua dupa toti ratatii. Munceste. Invata. Pe SEO/research, daca ai ceva experienta, poti face banii astia in maxim 2 saptamini. Ai omis sa zici cit de repede vrei sa ii faci si ce stii sa faci pentru banii astia...

| DimLight a răspuns:

Afara de videochat unde nu iti trebuie decat sa fii femeie buna, daca nu ai o aptitudine bine definita nu poti face atat pe net, decat jucand la noroc(sanse minime) laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*** faci in realitate atat in cateva luni si nu stiu eu?
de unde jalea vrei online.

| costan a răspuns:

GLLOTTO - este un sistem de Tombola la nivel Global, cu premii mai mari decat la Loterie! In fiecare zi, 365 de zile pe an, sansele de castig sunt mari si in crestere! 1. Sanse mai mari decat in orice loterie clasica! vezi despre ce este vorba: http://bit.ly/12De2Fn

Răspuns utilizator avertizat
| CMaria21 a răspuns:

Nu se poate asa ceva.

| lumy4u a răspuns:

Fa video chat tongue alta solutie nu ai! daca ar fi asa de usor sa faci bani, toti am fii bogati

| Madalidia a răspuns:

Se poate face acesti bani cu putina implicare. Intra pe http://www.make-profit.ws/ si vei afla cum. Te asigur ca este o afacere serioasa. Pentru nelamuriri ma poti contacta la telefon sau e-mail (le vei gasi pe site). Succes!

| KodrutZ a răspuns (pentru Madalidia):

Serioasa pe draq. GDI e un rahat.

| DamarisGalea a răspuns:

O metoda noua si foarte buna aici: http://bit.ly/18fdLSq