| Georgemy2 a întrebat:

Salut, cum pot sa am mai multe like-uri pe facebook? Adica am 1.300 de prieteni si 33 de urmaritori. Am auzit daca ai multi urmaritori o sa faci mai multe like-uri, cum fac mai multi urmaritori?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce poti face ca sa ai like-uri multe este sa postezi diferite imagini si video-uri pe gutul amicilor tai din lista.Bancurile si postarile ilare, comice, plac tuturor.
Nu poti face tu mai multi urmaritori, depinde de ei daca vor sa te urmareasca sau nu.

| rezervatro a răspuns:

Tu ori esti nou pe fb ori esti dependent de el. Fa.ti o viata! Stai afara, distreaza.te si nu cersi like.uri... poate oi fi eu in urma. totusi, primesti ceva in urma like. urilor? ca daca da, m.as baga si eu! Spune sincer: cu cati vorbesti zilnic in medie pe zi cu cei 1300 de prieteni? Sau cu cati din toti? Sunt chiar prieteni sau doar cunostinte sau nici macar cunostinte, prietenii de pe fb. Incearca sa fi creativ si petrece.ti copilaria afara, jucandu.te daca n.ai ce face. Nu iti pierde timpul pe fb!

| AKaze a răspuns:

Fa ceva misto care sa atraga atentia. Fa-te viral ca "Fa, Doino" si atunci te va cauta lumea.
Si de ce zici ca vrei followeri?