| viky76 a întrebat:

cum pot sa deschid un cont bancar pe numele unei biserici? va multumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la o banca si te vor invata ei cum sa faci.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti reprezentantul bisericii? Daca nu si vrei sa depui bani in cont(daca exista)cere numarul de cont si depune banii.

| viky76 explică (pentru darrio2007):

Sunt reprezentantul bisericii si vrea cineva sa faca o donatie bisericii si nu stiu cum sa deschid un cont, merge pe numele bis? daca da cum trebuie sa fac sau pe numele unei persoane mentionez ca banii vor fi cheltuiti cu sinceritate multumesc

| darrio2007 a răspuns (pentru viky76):

Mergi la o banca si te vor invata ei cum sa faci.

| pietrean a răspuns:

Da ce,popilor nu le mai ajung banii si vor donatii? Doar primesc bani de la noi,salariatii, vrem nu vrem sa dam, de pe la Primarie, de la vii si morti, etc.

| darrio2007 a răspuns (pentru pietrean):

Lasa sa depuna bani.Asa au facut avere toti popii.Cu bani de la ....Sa nu zic ce.