| Alexandruui a întrebat:

Salut, extista un site unde iti poti face un Credit Card gratuit?
Fara sa platesti? Vreau sa fie gol acest credit card.

Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| eduard1 a răspuns:

La un Card de Credit banca se obligă să te crediteze până la un anumit plafon.
Deci:
1) trebuie să mergi la bancă pentru a discuta cu cineva condiţiile cardului tău de credit.
2) trebuie să ai anumite sume în cont, să depui dovezi că încasezi bani pe acel card (respectiv cont), să dovedeşti care este fluxul de numerar în acel cont.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cardul de credit nu ai cum sa il faci online, il faci la o banca dupa ce duci toate actele necesare printre care si dovada de venit

| mihai69 a răspuns:

Card de credit nu îți faci pe un sait, ci la o bancă sau IFN. Iar card de credit „gol" e un nonsens. Dacă e „gol" înseamnă că nu ai credit!
Poți obține un card de credit fără taxe de emitere, dar vei avea taxe lunare / anuale de plătit.

| eduard1 a răspuns:

Un card de debit
http://www.nextebank.ro/persoane-fizice/un-card-de-debit
ai taxă de emitere "0"

| Alexandruui explică (pentru eduard1):

As dori sa fac un card de credit Online. Multumesc

| DeNyS a răspuns:

Www.entropay.com iti poti face carduri virtuale fara limita pe orice nume.