| Caramida_Lucian_1998 a întrebat:

Salut,imi poate da o modalitate de a face bani online va rog? Parintii sunt intr-o perioada mai proasta cu banii, si vreau sa stiu daca exista ceva metoda de a castiga ceva bani de buzunar maccar. Gen 50 lei pentru o saptamana-doua. Am card. Multumesc anticipat(am 17 ani)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| HelpingHands a răspuns:

E cam greu! Eu am vrut să fac bani din scris și eram plătit foarte prost... De exemplu 100 Lei pentru vreo 20 de ore de muncă. Nu e ceva serios! Mai bine împarți pliante!