| alexandruc555 a întrebat:

Salut, o întrebare, FeaturePoints, e un site ok? Adică reușești sa faci bani din el? Mi-au oferit un cod "W7HMHN", cod care in momentul in care un nou utilizator se logheaza si folosește codul respectiv il ajuta spre o colectare si creștere a monedelor, atât "Life" cat si "BankRoll". Hai sa încercam sa ne ajutam puțin reciproc, oricine o sa folosească codul respectiv o sa aibă anumite beneficii spre creșterea balantei monezilor. Bafta multa!

1 răspuns:
| SofianAdrian20 a răspuns:

Nu frate, lasa prostiile astea de site-uri, toate-s niste porcarii. Nu o sa-ti dea nimeni bani in veci ca stai pe o aplicatie de genul. Eu zic sa te axezi pe altceva, pentru ca si eu mi-am pierdut destul timp interesandu-ma in aplicatii de genul si am ajuns la concluzia de mai sus, bafta!