| zcRyseN a întrebat:

Salut, stie cineva o banca care da imprumuturi de nevoi personale fara un job in prezent? Am tot cautat si majoritatea mi-au zis deja la telefon ca nu accepta asa, si tot felul de site-uri de credit fara loc de munca care ma duc tot la aceleasi banci online cu care am vorbit deja, deja ma doare capul, sa-mi zica cineva daca a facut sau stie sigur de vreo firma care da credite fara loc de munca in prezent

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu exista astfel de banci care acorda imprumuturi cand tu nu ai venituri, este politica lor de baza

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici o banca nu da imprumut in asemenea conditii.
Ei cum crezi ca isi pot recupera banii daca tu nu dovedesti ca ai de unde sa-i dai sau sa ti-i retina?
Visezi!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista, nici camatarii nu cred ca iti dau bani fara un venit

| johnnny123 a răspuns:

Ce bancă să-ți dea credit dacă tu nu ai venituri?

| gabicoo a răspuns:

Nutzu Kamataru Bank.
winking

| ioana748 a răspuns:

Din pacate nu exista asa ceva. Trebuie sa aiba o minima garantie ca ai de unde da banii inapoi.
Adica cu o garantie materiala poti imprumuta, gen amanet.

| KovacsB a răspuns:

Exista o lipsa acuta a fortei de munca la noi, aducem muncitori din tari asiatice si te vaiti ca n-ai loc de munca?

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Vinde si tu cevape olx, nu ita da nimeni bani aiurea.

| Torrpi a răspuns:

Daca nu ai un venit constant, cum vei achita ratele? De asta esti refuzat.