| dragos20015865 a întrebat:

A facut cineva cumparaturi de pe site-ul Aliexpress.com? Am citit pe forum ca sunt multe furturi de bani si etc. dar unii zic ca e ok site-ul. Eu nu stiu ce sa fac pentru ca vreau sa imi comand si eu de pe Aliexpress! Funda!

5 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Am cumparat anul trecut, nu am avut probleme. Dar eram in America atunci.

| dragos20015865 explică (pentru Radu284):

Unii zic ca sunt hoti altii zic ca e ok site-ul laughing apai nu stiu pe cine sa cred happy

| dragos20015865 explică:

Si faza e ca m-am uitat si la feedback-uri da la papucii care vreau sa mii cumpar nu sunt feedback-uri laughing

| Radu284 a răspuns (pentru dragos20015865):

Sunt atat de scumpi papucii aia incat ai plange dupa bani, daca ai lua teapa?

| dragos20015865 explică:

Nuu, is 2 mil si ceva happy