| George162002 a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa ma angajez, ceva idei de joburi part-time in Bucuresti? Nu KFC sau MC.
DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uita-te la anunturi prin ziare sau pe usa mallului, unde scrie ca se cauta promotori de pliante sau brosuri, dar nu iti fa ganduri mari, ca marea majoritate angajeaza peste 16 ani.
La 15 ani cel mai probabil faci bani de la parinti, bunici, vecini, facand treburi usoare pe langa casa, sau pe la gradini de zarzavaturi.

| AntoniaOrman a răspuns:

De ce vrei să te angajezi de la vârsta asta?

| George162002 explică (pentru AntoniaOrman):

Am nevoie de venitul meu, mama a plecat si tata a trebuit sa se mute din oras, dar imi trimite si el cat poate, trebuie sa ma intretin, no? Nu vreau sa stau pe capul bunicii si a matusii.

| AntoniaOrman a răspuns (pentru George162002):

Ţin să te felicit, gândeşti foarte matur pentru vârsta ta.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa chestionare online
http://www.exprim.ro/

| Lariss131 a răspuns:

Incearca sa castigi bani în plus online...e usor, dar ai nevoie de rabdare