| Tudoro99 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa stiu cum ma fac ceva bani ca si ce pot munci?

Răspuns Câştigător
| MitroAlex94 a răspuns:

Cam greut la varsta ta. Poti sa te apuci de blogging daca te pricepi si sa faci bani din reclame, sau sa faci tu pur si simplu ceva pe care sa il promovezi pe internet cum ar fi obiecte artizanale, picturi, desene, etc, daca te pricepi.

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa vinzi diferite produse pe net fara nici o investitie. Gasesti clienti si esti platit. Lasa-mi un mesaj daca esti interesat.

| andrei1237 a răspuns:

Poti sa lucrezi la un local pe post de chelner.Lucrezi cam 5-6 ore pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No frate aceeasi intrebare mi-o pun si eu. oricum tu cunosti zona mai bine, vorbeste cu niste persoane mai mari, incepe de jos intreabai daca stiu unde gasesti ceva de munca, sau ajuta-i pe ei cu ceva treaba in schimbul banilor, incearca la vreun bar sa fi chelner, unu de la 16 ani a fost la un local in vacanta de vara, ma rog ceva care sa nu-ti fure din timp, ceva usor si potrivit, tu stii mai bine. multa bafta!

| WeAreLegion a răspuns:

La 15 ani poti lucra doar la negru si nu e o idee buna, in plus esti cam mic sa mergi la munca, mai asteapte 2 ani si apoi te poti angaja part time linistit!

| pieptar a răspuns:

Poti face multe la 15 ani... dar fa ce-ti place. daca ai timp apucate de vlogging sau hosteaza jocuri care iti plac tie si care crezi cati aduc un venit. Eu daca as avea timp asta as face