| Robitu_Andrei_1999 a întrebat:

Salut tpu.Am 15 ani sunt din tulcea si vara asta vreau sa ma angajez undeva sa strang bani pt un laptop nou...dar nu stiu pe unde sa ma duc si cum ar trebuii sa procedez.....in orice domeniu nu conteaza sau o metoda de a strange mai repede bani

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Degeaba cauti, nu te va agaja nimeni la 15 ani din simplu motiv ca este ilegal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta ta abia la vara cand e spicul graului, poti merge la o ferma agricola la spicuit spicele straine din grau.Se plateste 50 de lei la i cu mancare de acasa.Altfel nu vad cum.In 10 zile ai 500 de lei dar pe toata perioada verii poti strange mult mai mult.

| Leonard_Panfiloiu_1986 a răspuns:

Intereseazate pe la persoanele care au un magazin de gen intr-un mall.