| bibi5961 a întrebat:

am comandat un colet din china acum vreo 3 luni si abia saptamana trecuta a ajuns. problema e ca nu a venit la mine in oras ci la resedinta de judet si nu mai vreau sa ridic coletul, mai mult face drumul decat pretul coletului. daca nu il ridic, va trebui sa platesc eu ceva? sau se va returna! multumesc! dau funda!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se face retur, te injura vanzatorul si asta e

| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic

| CristianTheBest a răspuns:

Nu are ce sa iti faca. Cand l-ai comandat, trebuia sa te interesezi de transport. Deci acum, nu au ce sa iti faca, dar, pe viitor, te sfatuiesc sa te informezi si de transport. Astea din China nu au ce-ti face, poate daca era vreo firma ceva din Romania... aia sigur caseau ceva happy