| Speed2012 a întrebat:

Am o intrebare care cuprinde mai multe.Ce facultate (facultati) trebuie sa fac pentru a manageria o echipa de fotbal? Deoarece pe aceasta preau sa ma axez cand va trebui sa-mi castig singur banii. Vreau sa stiu daca bugetul il primesc doar de la sponsori sau si de la Consiliul de Administratie si Patron sau bugetul se rezuma la investitia din banii mei personali? Cred ca ati inteles unde bat.Va rog cat mai multe raspunsuri si cat mai coerente.Multumesc.

2 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Nu cred ca se pune problema unei facultati pentru meseria aia lannoinin tara. Tupeu de borfas iti treuie pentru aia, Gyeah!

| Speed2012 explică (pentru rutanklan):

Eu sincer nu ma refer in special la noi in tara cu toate ca de aici o sa pornesc pentru ca nu ai cum daca nu pornesti de jos mersi oricum.