| SanduEu123456 a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare.
Merge sa cumpar masini cu un pret si sa le dau putin mai scump?
Ex: sa cumpar un audi cu 2000 de euro si sa-l vand cu 3000.
Astept un raspuns, ofer funda!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O masina veche si cu sute de mii de km la motor nu se poate vinde mai mult de 2000 euro, indiferent cat ceri tu 3000 pe ea, ca nu-ti da nimeni banii astia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca le aduci ceva in plus, un polish, niste filtre, cauciucuri noi etc etc

| mihai69 a răspuns:

Vise taică!

| Frank51 a răspuns:

Dacă mergea nu mai luau samsarii din Germania și Grecia rebuturi.

| anonim3248 a răspuns:

Nu îți vinde nimeni Audi de 3000 de euro cu 2000 de euro și tu să îl vinzi cu 3000 de euro.

| Skarr a răspuns:

Da laughing) ca ala ti o vinde cu 2000 ca e el prost nu ca nu abia o da cu 2000

| DomnulPoliticos a răspuns:

Tu ce crezi? big grin