| Cmd_Alex_1998 a întrebat:

Daca eu am un canal pe youtube si am o suma de bani pe el cum ii scot avand in vedere ca am un cont adsense facut pe alt mail?
FUNDA!

8 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Atat timp cat contul tau de Youtube e asociat cu contul de Adsense, vei putea extrage suma de bani din contul de Adsense, in ideea ca ai minim 100$

| PanaceuUniversal a răspuns:

Apropo, nu stiu daca ti se permite sa faci monetizare daca nu ai 18 ani!

| fjksdhusdfysdfggusdyfsd a răspuns (pentru PanaceuUniversal):

Nu-ti permite daca ai mai putin de 18 ani, e impotriva regulilor youtube sau ceva de genu...

| fjksdhusdfysdfggusdyfsd a răspuns:

Pai contul adsense trebuia facut pe acelasi cont.