| SoulHunter12 a întrebat:

Salut TPU,

Am trimis un colet prin Prioripost marti, a doua zi destinatarul a primit coletul iar intrebarea mea este : in cat timp vor veni banii? Cat timp trebuie sa astept sa ajung banii de pe colet?

Cea de la posta imi spunea 5 zile lucratoare din momentul cand primeste el coletul si nu cred ca ar trebui sa dureze asa mult.

Stie cineva?

3 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Pai mie prin Fan courier mi-au venit in 2 zile sau asa ceva. Deci nu cred ca o sa dureze atat de mult.

| SoulHunter12 explică (pentru Ssssmokin):

Asta e Prioripost, apartine de Posta Romana...de asta intreb, ca nu cunosc. Actioneaza ca un curierat din ce am inteles dar nu stiu cu banii cum se face.

| Ssssmokin a răspuns (pentru SoulHunter12):

Pai ei ar trebui sa te sune si sa ti aduca acasa. Sau daca vezi ca nu au ajuns intr-o saptamanta, suni la ei.