| Alleex14 a întrebat:

Salut TPU
As vrea sa aflu daca exista vreun site prin care as putea sa castig niste bani. Cum ar fi de exemplu un site in care sa-mi exprim opinia despre un produs, video, melodii etc. sau sa castig puncte uitandu-ma la niste videouri sau descarcand aplicatii, ceva de genul sau daca exista altceva ce mi-ati putea recomanda.
As vrea sa strang pana in 150.000$(usd), deci daca stiti vreun site serios pe care m-as putea baza, nu ezitati sa-mi raspundeti happy

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

CAUTAM colaboratori, Operator PC online ( de acasa )
Program recomandat : 3 ore zilnic
Contract legal, venituri suplimentare motivante, scrisoare de recomandare!
Informatii COMPLETE si CORECTE despre proiect!
Important ca oamenii să stie absolut totul despre proiect, iar asta NU se poate realiza prin câteva fraze scurte si citite rapid!
Aici este vorba despre foarte multe informatii si din această cauză ele sunt împărtite în mai multe lectii si oferite tuturor în mod gradat, sistematic, NUMAI pe email!
Lectiile va arata cum sa realizati profituri in acest proiect!
Acest proiect vizează piata americană a cărtilor electronice si se poate lucra de oriunde din tară si din străinătate.
Pentru a primii mai multe detalii, trimiteti PROIECT la adresa de email:
katy_aghapi@yahoo.com

suntserios
| suntserios a răspuns:

Looooooool vrei 150.000$ din site uri in care dai 2-3 click uri? Pai ai nevoie de vreo 3000 vieti pentru asta

| Alleex14 explică (pentru suntserios):

Fk scuze laughing
Am vrut sa zic 150$ nu 150.000

| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa sondaje online
https://www.exprim.ro/
acumulezi puncte in schimbul carora primesti vouchere dar nu bani
poti incerca sa lucrezi ca operator interviu asistat de calculator de acasa, cu contract de munca si pe un numar de ore asupra carora cazi de acord de la bun inceput, asa castigi bani palpabil sigur
https://www.mercury.ro/......ator-cati/