| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.As vrea sa ma mut in alt oras deoarece traiesc intr-un oras mort (fara locuri de munca, de fapt putine si acolo se intre doar pe pile, si de tineri trage ca de roboti pana numai poti) asa ca as vrea intr-un oras mai mare sa ma mut cu chirie (nu cunosc pe nimeni), am permis de conducere si atestat de paza.

6 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Ai putea sa te muti in Bucuresti si sa te angajezi ca om de paza pe la vreun club insa cred ca ar fi important sa cunosti pe cineva pentru ca singur te vei simti neajutorat. Permisul este bun pentru ca iti ofera mai multe posibilitati. Eu te sustin si sper sa reusesti. Alege un oras mare in care vei putea evolua. Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si? intrebare e?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si care este intrebarea? Nu stii daca este o idee buna sa te muti? Sau nu stii ce oras sa alegi? Sau ce?

| Kenya a răspuns:

Eu m-as muta in Bucuresti. Sigur iti vei gasi ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaKarolina a răspuns:

Hei, Lugojul e un oras destul de mic, linistit dar sunt locuri de munca big grin sau de ce nu Cluj-Napoca, Alba-Iulia sau chiar Bucuresti?