| Robert17x a întrebat:

Caut o aplicatie pe Android care sa-mi verifice cati bani am pe card.Am un card VISA,iar banca e departe si nu am timp sa ma duc sa verific cati bani mai am pe card, asa ca o aplicatie ar fi tocmai buna!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu exista "aplicatie pe Android"
Trebuie sa ai cont de internet banking la banca la care ai cont. Si iti dau ei user parola, si daca au aplicatie, iti dau si aplicatia sau iti arata cum sa faci.

| Robert17x explică (pentru anonim_4396):

Ok,multumesc mult de ajutor!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare banca are aplicația ei de internet banking ca doar nu o sa existe o asigura aplicație care sa aibă acces la conturile bancare