| TraficantDePufuletzi a întrebat:

Ce sa fac daca am comandat doua perechi de manusi de box prin curier si nu le mai vreau? Pot sa nu ma duc sa le iau? Si daca trebuie neaparat sa merg sa le iau, ce imi poate face daca nu ma duc? Va rog! Fundita + Vot

Răspuns Câştigător
| yon3l a răspuns:

Pai depinde de unde ai cumparat manusile daca nu e de la o firma sau magazin poti anula comanda dar daca e de la un magazin ceva esti ca si obligat sa ridici acel pachet si daca nu il vei ridica cred ca iti vor face proces verbal sau ceva de genu pentru a lua banii pe pachetul pe care tu l-ai comandat.