| alexalx1234 a întrebat:

Ce se va intampla cu autobuzele Maz ce sunt inlocuite cu autobuze Isuzu in Constanta? Nu stiu daca am pus intrebarea la categoria corecta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le vinde cacatu de fagadau, si probabil isi insuseste o parte din bani, iar cealalta parte, o trimite in madagascar, la prietenul lui, Radu, sa-si mai ia niste parapante, ca au ramas la mamaia alea ale lui, n-a mai apucat sa le ia. happy

| AlexDnks a răspuns:

O sa fie vandute in schimbul unei sume de bani care va ajunge direct intr-un buzunar. Ai inteles tu