| Georgestaff08 a întrebat:

cum as putea face bani pe internet? Ma pricep foarte bine la calculatoare atat software cat si hardware, dar in special ma ocup cu programare si office.

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca esti asa de bun, te poti angaja ca IT-ist la o firma, e mai profitabil.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru office nu te plateste nimeni si daca te ocupai cu progrmare in adevartul sens al cuvantului nu mai puneai intrebarea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In a sta numai pe Facebook nu inseamna ca te pricepi la hardware, software, programare si office. Iar un programator adevarat nu intreaba cum sa faci bani pe net. Daca erai asa as, ma salutai din Silicon Valley.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca reactionezi astfel inseamna ca te-a cam ofensat ce ti-am spus. Iar la varsta ta ( 17 ani ) nu te poti considera un profesionist. Esti doar un amarat de amator care sa da numai important pe internet. Mai invata cu ce se mananca hardware, software, programarea si office. Apoi sa iti cauti job in domeniu. Pana atunci 4, stai jos si fa pe programatorul pe serverele din Counter Strike.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo,iar tu mare programator cum te consideri, dar nu stii sa scrii corect gramatical? Cu cratima din "spanzurate" ce ai facut? Hai mai, ca esti de toata comedia.

| Seby52 a răspuns:

Problema e ca nu am idee cati ani ai. Daca ai peste 18, te-ai putea angaja undeva ca programator, daca nu ai 18 ani ai putea sa iei legatura cu un programator sau IT-ist sa te invete anumite chestii sau sa stai tu pe langa el, astfel capeti experienta si dupa 18 ani te poti angaja mult mai usor.
Alt sfat ar fi sa ajuti oamenii prin tehnoredactare (in mai ales cei de la facultate). Multa bafta. happy

| Georgestaff08 explică:

Asta e problema, ca am 17 ani

| Georgestaff08 explică:

Angelblue90 a pomenit coneva de Facebook? Daca nu ai ce face spanzurate poate scapa lumea de un imbecil.

| Georgestaff08 explică:

Hai instaleaza team viewer si vedem pe urma

| RazvanPatrick a răspuns:

Salut. Eu fac bani pe net cu ajutorul acestui site: http://goo.gl/oHHJg5 Sper sa te ajute si pe tine.