| 10han a întrebat:

Cum pot sa fac bani online? Dati-mi si mie un site unde se fac bani online,sa promovez ceva, sa fac reclama la ceva!

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Im incercat cel putin 20 de metode. Nu vei reusi asa ceva cu nimic. Sunt sume prea mici. La care dau sume mari nu platesc. Am gasit unul care zicea ca-i german. Facusem 360 Euro. Cand m-am uitat mai bine (am verificat scriptul paginii) era rusesc. Pacleala! Nu mi-au platit nici in ziua de astazi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia pe care ii vrei?

Asta cu promovatu si reclama o sa mearga ca ai sa ai mijloace cu care sa faci publicitate, adica blog, site cu trafic serios

| CPAElites a răspuns:

Poti castiga bani din CPA...dar PROBLEMA este cum promovezi acele oferte...

Răspuns utilizator avertizat
| LesiaMarinel a răspuns:

Nu castigi nimic cu site-uri de astea tie iti da foarte puţin dar faptul ca intri pe site-ul lor le bagi bani frumosi in buzunare si tu iti vezi abia 2 centi

| LesiaMarinel a răspuns (pentru CPAElites):

Spun asta pentru că am încercat şi ştiu ce vorbesc!

| CPAElites a răspuns (pentru LesiaMarinel):

Ai incercat unde nu trebuie.
Tu crezi ca se castiga bani dand click-uri pe reclame i.i.ate?
Daca ai timp sa scrii articole si sa faci backlink-uri, poti sa-ti "faci" un site cu o oinvestitie minima.
Daca ranekezi site-ul pe prima pagina pe unele nise, poti castiga foarte multi bani din retele C.P.A.