| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa faci videochat de acasa? Si cum? Pe ce site trebuie sa intri si cum castigi bani?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Yasmin,da,ai nevoie de internet bun, pc bun, camera buna, pc de gaming, camera video full hd, AnaMaria50 buna dimineata

| Evelin52 a răspuns (pentru RAY):

Ti am dat un mesaj in privat

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim, ca noi nu facem videochat.
Intra pe site-urile unde se face asa ceva si intreaba fetele alea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu pe cineva, dar trebuie sa ai peste 18 ani, si sa dai o proba.
Da-mi mesaj happy
lol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai multe detalii: VIDEOCHAT DE ACASA

| Emazio a răspuns:

Daca esti prin București găsești multi care dau pliante cu videochat pe la Victoriei, universității

| Mariaaaavev a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ai peste 18 ani ca sa poti face videochat. Exita multe riscuri la care te expui. Degeaba tu vrei sa faci videochat daca nu stii cu ce se mananca. Este foarte usor sa-ti arati corpul si sa faci bani din asta. Maine, poimaine simti o mustrare, un discomfort. Nu-ti recomand, totusi vorbeste cu cineva din domeniu dar care a renuntat.Intreaba si de ce!
In al doilea rand, poti face videochat si de acasa, poti vorbi cu oameni din strainatate..problema este ca unii isi doresc mai mult la camera in schimbul unei sume mai mari si nu stiu cat de dispusa esti.winking Oricum, sper sa-ti schimbi decizia. Nu este deloc asa cum se spune!

| Bogdan8102 a răspuns:

Nu fa videochat, traieste-ti viața că doar una ai

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bogdan8102):

Daca visul ei este sa faca prostitutie virtuala (videochat), ce te bagi tu? laughing Da-i fetii pace, sa-si traiasca viata, asa cum doreste!

Ceea ce nu s-a mentionat inca aici, ar cam fii ca, desii poti alege sa fii vazuta numai din afara Romaniei, cum suntem vreo 5 milioane de romani in strainatate, toti putem vedea ce fac romacele noastre, pe videochat.
Socant va fi pentru parinti, bunici si rude, sa afle ce face fata lor, de la vecinii si rudele care muncesc pe afara.

| AlinOff a răspuns:

Poti face videochat de acasa foarte usor, de la un pc, laptop sau chiar si un telefon. Iti recomand chaturbate pentru inceput indiferent daca esti baiat sau fata, iar dupa poti sta pe 2 sau 3 site uri ca sa ai sanse mai mari de castig. Ca si un al doilea site iti recomand cam4 sau myfreecams (daca esti fata). Cel mai bine e sa faci de acasa, niciodata dintr un studio pentru ca toate fura si sunt ilegale, si cand faci de acasa, fa singur/-a. Toti cei care te ofera sa te "ajute" nu ate ajuta cu nimic, doar iti fac un cont in 3 minute pe care orice prost il poate face si pentru asta iti opresc chiar si jumatate din cat faci si fac ce vor cu banii tai. Contracte nu exista in industria asta, cine iti zice ca ti da contract minte. Ori e doar o foaie scoasa la imprimanta pe care nu o legalizeaza nicaieri ori de computer operator cu minimul pe economie, ceea ce este ilegal. Daca vrei sa lucrezi legal, singura oprtiune este sa ti deschizi firma si sa ti platesti singur/-a taxele. Daca vrei sa afli mai multe despre videochat, legalitate, studiouri si cum sa faci bani poti arunca un ochi pe site ul asta http://videochat.co.ro/videochat-de-acasa-sau-de-la-studio/

| SandraX a răspuns:

Mai multe detalii despre VIDEOCHAT DE ACASA: https://lavideochat.ro/......-in-romana

| SandraX a răspuns:

Mai multe detalii: Site-uri pentru a face VIDEOCHAT DE ACASA
https://lavideochat.ro/pe-ce-site-uri-sa-fac-videochat-de-acasa/

| Kakiro1234 a răspuns:

Pai prima data trebuie sa te lochezi și sa îți pui datele cardului (să îți vina banii) și găsește și tu un site mai bun!, Baftă

| VideochatBani a răspuns:

Tot ce ai nevoie sa stii despre videochat ca incepator: https://videochatincepatori.blogspot.com/

| Dumitru120 a răspuns:

Buna