| BLADE98 a întrebat:

cum se poate de facut bani online fara investitii in afaraa youtubului

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Video chat

| I0nuT55 a răspuns:

Simplu,nu se face!
Daca ar fi asa usor, nu crezi ca ar face-o toti? happy

| Yagami a răspuns:

Salutare. Daca vrei te poti inscrie pe site-ul acesta:
http://www.marketglory.com/strategygame/ovidiudrg
este un joc online de strategie asemenea vietii reale, unde poti transforma banii virtuali in bani reali, dar trebuie sa te chinui putin. Macar este interactiv si nu trebuie sa investesti(decat daca doresti sa faci mai rapid bani). La inceput ii faci putin greu dar cu timpul si rabdare dupa o luna/ doua poti ajunge la sume considerabila.