| sowhatt a întrebat:

Chiar poti face bani pe net fara investitii? A facut cineva, cum? Mai multe detalii va rog big grin

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De investit tot investesti ceva, chiar daca se cheama "timp" si nu "bani". Ce stii sa faci?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da poti face, dar trebuie sa oferi ceva pentru bani aia. asa ca ce stii sa faci? programare? webdesign? seo?

| PopAdrian a răspuns:

Nu ai cum, nimeni nu iti ofera asa, pe gratis ca dai niste click-uri bani. Sunt tot felul de site-uri care iti spun ca faci nu stiu cati bani de acasa, ca e super simplu, dar faci 1-2 $ si apoi trebuie sa bagi si tu zeci, poate chiar sute si nu rezolvi absolut nimic. Pentru bani...trebuie sa muncim (noi, oamenii de rand).

Totusi, daca te pricepi la programare si design web, poti face site-uri si alte lucrari de atestat pe care le poti vinde. Poti vorbi cu detinatorul unui astfel de site, sa vezi daca ar fi de acord sa iti vanda lucrarea ta, sau daca esti in liceu, sigur te va cauta vreunul mai lenes caruia ii trebuie lucrare de atestat.

Spor!

| Raulbootcamp a răspuns:

Scoate niste lucruri la vanzare pe internet.

| automobile a răspuns:

Youtube te plateste daca accepti sa puna reclame in videoclipurile tale!

| Bob10 a răspuns:

Daca sti sa lucrezi in photoshop te pot ajuta happy