| ZeUs13 a întrebat:

Daca tocmai ce mi-am dat demisia mai pot obține un credit de nevoi personale in perioada imediat urmatoare? Mulțumesc anticipat!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu o sa primesti, avand in vedere ca ai nevoie de adeverinta de la locul de munca, in sensul ca esti angajat cu contract de munca pe perioada nedeterminata.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai poti obtine nimic acum, bancile nu-ti ofera nimic daca nu ai dovada de angajat permanent si cu minim 12 uni muncite.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți, căci ceea ce ai făcut arată că nu ești capabil să ai un venit stabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demisie + Credit = Dezastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Nu vei îndeplini condițiile băncii cu privire la vechimea ca angajat, la unele minim 6 luni.

| ZeUs13 explică (pentru anonim_4396):

Vechime am, dar cum pot vedea ei că ei tocmai ce am demisionat?

| Stropdeploaie a răspuns:

Poate doar sa girrzi cu ceva...o masina o casa. dar nici asa!))))

| Dana1999 a răspuns:

Trebuie să fi angajat.