| anonim_4396 a întrebat:

exista vreo posibilitate sa comanzi de pe alIexpress si sa platesti la primirea coletului? SAU SA NU AI NEVOIE DE CARD

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu neaparat card. Poti plati si prin transfer bancar sau prin Western Union.
Daca plata ramburs nu apare pe site la modalitatile de plata, inseamna ca ea nu e acceptata de vanzator
http://help.aliexpress.com/payment_method.html

| 1Q a răspuns:

Nu ai cum singura modalitate e sa platesti cu cardul si in avans, fiindca ei nu se risca sa trimita produsul tocmai din China si apoi tu sa nu il mai vrei si de asta e metoda asta