| WhiskeyFaraNume a întrebat:

Imi puteti spune cum pot plati un lucru pe Stam de exemplu direct de pe siteul PaySafeCard? Adica am avut un PIN mare, de vreo 90 lei, am dat pe multe lucruri si mi-au mai ramas cam 4 lei pe care vreau sa ii bag in Team Fortress 2, dar chestia e ca am vrut sa vad ce se intampla daca bag pinul pe site, si acum nu stiu ce pot face ca sa il scot.

1 răspuns:
| yonutu555 a răspuns:

Salut! Daca in caz nu ai prapadit bani de pe paysafecard gasesti aici tot ce trebuie sa iti primesti bani inapoi https://www.paysafecard.com/ro-ro/faq/restituirea-soldului/
Sper ca ti-am fost de ajutor, bafta!