| nopainkiller a întrebat:

La pariuri sportive se pot pune meciuri din diferite zile ale saptamanii, de exemplu sambata si duminica sa pun 3 meciuri pe sambata si 4 pe duminica, se poate? Toate echipele trebuie sa castige pentru a fi valid biletul?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Poti sa pui meciuri din mai multe zile si depinde ce tip de bilet pui. Simplu, toate echipele trebuie sa castige sau sistem in care poti alege cate sa castige minim din cele pe care le-ai pus, dar iti scade castigul considerabil.