| Alex00615 a întrebat:

Salut TPU,

Pentru curierii care fac Tazz, Glovo, Bolt Food etc. pe bicicleta, imi puteti spune, va rog, daca ati facut sau faceti pe una clasica, nu electrica? Si daca da, cat reusiti sa castigati fara asistenta electrica? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Anonimul151 a răspuns:

Câștigurile nu se bazează ca bicicleta e electrica sau nu. Contează câte ore faci( câte ore stai la munca ), dar și de zona, orașul în care livrezi. Pentru că în unele orașe intra comanda după comandă, iar în altele nu prea...

Se poate câștiga bine și cu bicicleta clasica cât și cu cea electrica. Dar și cu mașina sau motocicleta. Dar aici trebuie scăzute anumite costuri.

( Nu sunt curier ).

| Alex00615 explică (pentru Anonimul151):

Multumesc frumos pentru info

| Anonimul151 a răspuns (pentru Alex00615):

Cu plăcere.