| Robert_Mocanu_1995 a întrebat:

Vreau ca anul viitor sa imi deschid un Fast-Food.
Vreau sa va intreb:
1.cam cat ma costa (in euro) sa fac toate actele
2 cam cat ar costa o chirie? Mentionez ca as vrea in centrul orasului
3 cam cat m-ar costa totul pe luna (platit muncitor,chirie,apa,gaze,curent, alimente, impozite)
4 cam ce acte si cat te-ar costa sa iti deschizi un fast-food la rulota.
5 cam cat costa cu totul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intre 50.000 si 100.000 de euro!

| Iwliaaa a răspuns:

Pe puțin 10, 000 euro te-ar costa totul. Deoarece costă actele, costă echipamentele, costă salariile, costă chiria, costă alimentarea spațiului cu gaz, costă alimentarea spațiului cu apă, curent, alimentele și tot așa. Însă, în timp, dacă ai și produsele bune îți vei scoate toți acești bani înzecit.
Succes!

| qcristi a răspuns:

Http://www.avocatnet.ro/......plet-.html

https://megaajutor.bizoo.ro/......fast-food/

Pentru mai multe informatii poti gasi usor pe Google scriind exact intrebarea pe care o ai.;)