| theMUFASA a întrebat:

Salut! Vreau sa lucrez de acasa, ce job uri mai sunt care nu necesita neaparat experienta in domeniu? Nu am experienta, nu am lucrat niciodata pe pc, remote, ma uit la cateva anunturi si mereu ma gandesc ca nu pot sa fac nimic din ce scrie acolo si ca nu ma descurc, ca a doua zi ma trezesc direct cu un mesaj de ''la revedere''

2 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Cum a zis si sirius, call center

| siriusblack98 a răspuns:

Ma gandesc doar la call center ca ar fi un inceput cat de cat ok. Gasesti pe eJobs si joburi remote daca pui filtru. Bafta!