| Alexaacrs a întrebat:

sunt fata, am 13 ani si mi-as dori sa am un abdomen bine lucrat, adica patratele. Vreau sa imi dati cateva sugestii, ce as putea sa fac, adica sa lucrez acasa pentru asta...

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Du-te periodic la sala, acasa nu vei reusi sa faci patratele

| Alexaacrs explică (pentru mona):

Nu am timp. Daca voiam sa merg la sala nu as mai fi cerut ajutorul pe askwinking

| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Uite aici un link în care o să te învețe ce să faci!
http://www.youtube.com/watch?v=WQN1Y13GMkE

În câteva luni o să dea rezultate dacă faci ce face omul acela din video de mai sus.

O zi bună!

| Chimied a răspuns:

La ce iti trebuie patratele la 13 ani? Si in plus o fata cu patratele nu arata prea bine(parerea mea). Daca vrei un abdomen plat.

| Alexaacrs explică (pentru Chimied):

N-am nevoie de parerea ta.winking E problema mea, am cerut sugestii, cum tu nu mi-ai dat sugestii nu ai fost de folos cu absolut nimic, decat sa aduci niste comentarii la fel de nefolositoare ca raspunsul tauwinking