| Daviddddd a întrebat:

Salut, vreau sa va intreb despre chestii legate de "Bani pe internet"
Cum i faci? Daca e pe bune, daca merita etc.
Vreau raspuns de la cineva care face/a facut si am meritat.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ii faci MUNCIND. Programare, design, editare de articole, sint nspe moduri de a face bani. Rahaturile gen PPC sint doar pierdere de timp.

| DimLight a răspuns:

E o schema piramidala, toate astea cu ppc, in plus nu poti fi sigur ca nu e din prima 100% teapa. daca vrei sa faci bani pe internet fa videoblogging sau cauta ceva pe fiverr sau un site de freelance.

| h3llboy666 a răspuns:

Sunt site-uri PTC (pay to click) nu toate sunt de incredere. Dar ca sa faci bani din ele iti trebuie timp, investitie. Un asemenea site iti ofera cam 1 cent pe click tu putand da 10 click-uri pe zi deci faci10 centi. Daca ai 10 site-uri asemanatoare faci 100 centi pe zi (1 euro). Ca sa scoti banii unele site-uri te lasa sa scoti cand ai 2-3 euro. Ca sa faci 2 euro cu un site de ala iti trebuie daca faci 10 centi pe zi...100 de zile (mai bine de 3 luni). Sunt sute-uri unde poti cumpara cu cativa euro (5euro exemplu) upgrade= iti da mai multi centi pe click si te lasa sa dai mai multe click-uri pe zi. Sunt de incredere site-urile unde faci banii greu (nu toate). Eu "m-am jucat" pe cateva site-uri din astea, dar nu mi s-a meritat, sincer este o pierdere de vreme cu ele.