| AcoloUndeViselePleaca a întrebat:

Vreo metoda adevarata sa faci bani pe net prin MUNCA?
Nu videoblog sau mai stiu eu ce. Ceva serios, muncesti, iti iei banii!

10 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

Poți să faci o pagină de facebook ( de exemplu ) sau un blog, un site, pe care să pui imagini cu bijuterii pe care ai vrea să le vinzi. Poți să cumperi de la tine din oraș bijuterii mai ieftine și să le vinzi cu 4-5 lei mai mult. Persoanele interesate o să comande, tu le trimiți prin poștă și faci bani, stând acasă. :*

| neutrino a răspuns:

Daca muncesti, nu mai ai timp sa faci bani.

| AcoloUndeViselePleaca explică (pentru neutrino):

Inteleg, un sfat in privinta asta?

| Mihail2020 a răspuns:

Castigi bani prin internet.
Doar afaceri de pe internet poti la varsta ta.
Si poti castiga bani de pe internet prin mici afaceri (poti sa te si joci dar si sa castigi bani).
http://www.marketglory.com/strategygame/demonul112

Deci faci 2 in unu.

Trebuie sa il pui la munca, sa ataci referali la inceput este putin greu dar pe urma faci bani asa usor incat nu iti dai seama.
Confirmarea o primesti la email prin Spam.

| costan a răspuns:

Un program de afiliere care iti aduce bani garantat, clar daca te implici in munca online, vezi aici despre ce este vorba: http://bit.ly/10Zsyv5

| 33stefy21 a răspuns:

Poti face 900 euro pe luna sau si mai mult. trebuie sa te apuci de invatat sa creezi jocuri cu bani si nu lasi sa joace romanii. numai germanii, francezii, arabii etc.
am pe cineva in bloc dar trebuie sa inveti super mult

| Bianca_3321 a răspuns:

Marketing! Sau...iti poti face un magazin online cu pasiunile tale! De exemplu:Un magazin de bijuterii, haine, lucruri facute manual sau targ de vechituri![pe net]

| Tєσ a răspuns:

Youtubering-ul este cea mai buna metoda. Adica uita-te la Smosh, castiga minim 800 de dolari pe saptamana straight face
Alta metoda destul de eficienta ar fi vanzarile online (marketing). Poti vinde chestiile pe care le ai in casa de care nu ai nevoie (daca sunt in stare nu prea buna, poti plati putin sa le repari, dar o sa castigi mai mult la vanzare, aici se aplica faza cu pierzi putin castigi mult). Fundita? puppy dog eyes

| Cozma27 a răspuns:

Videochat!

| Evian_Alexik_1997 a răspuns:

Este un site click2chas te inregistrezi si la dai clik la pagini si iti da 0, 20 centi intr-o zi poti sa strangi 15 dolari e tare...