| miyaS a întrebat:

Salutare, am nevoie sa stiu si eu cate milioane sau cati lei inseamna suma de 1500€?

Si inca ceva, acest 1500€ inseamna 1500 de euro nu? Multumesc, funda

Răspuns Câştigător
| Eyesblue a răspuns:

Inmultesti 1500 euro cu cât se vinde euro în România, în lei. 1 euro = 4, 45 ron Inmultesti 1500*4, 45 =6.670 ron. Pentru cunostinta ta generala, sa socotesti tu happy

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu inmultesti nimic, e suficient sa scrii in google "x EUR to RON" si o sa ai frumos suma convertita in lei la cursul zilei.

| suntserios a răspuns (pentru KodrutZ):

Hai bre, e prea complicat, cum sa scrie atat, e mai simplu sa ii faca cineva calculul

| Andeuta a răspuns:

In jur de 6 700 de roni. si da semnul acela etse de la euro.

| nicusor95 a răspuns:

In jur de 66 de milioane

| Eyesblue a răspuns:

KodruZ, nu ne putem baza intotdeauna pe internet...E bine sa stii si sa calculezi happy