| Spike7262 a întrebat:

Salutare. As dori sa fac un imprumut online rapid pe card. Am vazut multe site-uri care ofera 0% dobanda, dar nu vreau sa fac vreo prostie. Care sunt niste credite online de incredere?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista site care sa dea imprumut bancar cu zero dobanda, crede-ma!
Imprumut bancar poti lua de la orice banca daca intrunesti conditiile lor legale: peste 18 ani, cu 1 an vechime la loculd e munca si contract permanent de munca.

| MihaiSpeedster a răspuns (pentru Violleta2022):

In SUA există, dar dobânda e 0 pentru un an sau o perioada determinată, după care revine la nivelul normal. Dacă plătești tot împrumutul înainte să expire perioada cu 0, ai scăpat fără dobândă. Eu am luat mobilă așa, 0% 12 luni, după care era 15-18%, dracu mai știe. Am eșalonat plata în așa fel încât să termin în 12 luni, și pa-larevedere.
Posibil să fie și în Ro așa. Marea șmekerie e că dacă nu plătești tot într-un an, dobânda se aplică la toată suma inițială, și chiar dacă în ultima lună mai ai de plată 10 lei, dobânda va fi pe cele 12.000 împrumutate inițial.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Creditele de la banca sunt de incredere, orice alte credite nu vin decat cu costuri mari si ascunse de obicei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai acces din orașul tău, Speed Transfer Financiar.

| Frank51 a răspuns:

Dobândă zero există doar la cardurile de credit al unor companii gen eMAG. IFN-urile despre care vorbești au dobânzi de 3-4000%, au uneori promoții pentru clienții noi cu dobândă zero prima lună și cam atât.

| ramitzu a răspuns:

Du-te la banca la care primeşti salariul şi cere un card de cumparături fără dobândă. În fucție de salariul tău ți se va oferi o limită care să nu depăşească gradul de îndatorare.

| Utilizatornew25 a răspuns:

Salut, nu exista site care sa dea imprumut bancar cu zero dobanda, crede-ma!
Imprumut bancar poti lua de la orice banca daca ai un loc de munca stabil, adica minim 3 luni, și faci o interogare ANAF și acolo vei știi exact la cat te încadrezi și cât poți duce ca și salar. Toate reclamele pe care le vezi, sunt minciuni, și te afectează foarte mult în biroul de creditare ANAF dacă ajungi sa le faci! Sper ca ți am fost de ajutor!

| Alexarosculesei123A a răspuns:

Ai 0% Dobanda primele 30 zile. La Viva Credit. Ai aici pagina lor https://bit.ly/3CUW3pB