| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon in rate si as vrea sa aleg varianta card star BT 12 rate fara dobanda.Dar as vrea sa stiu cum functioneaza.Ei o sa imi puna pe card 1600 lei cat e telefonul iar eu lunar o sa pun bani pe card inapoi?

1 răspuns:
| anonima480 a răspuns:

Eu ti-asi recomanda sa iti faci abonament la digi ..telefoanelesunt foarte ieftine chiar si in rate, eu am un Samsung fgalaxy s5. avansul 500 lei si timp de 12 luni 75 lei ...foatrte iestin...

funda :*