| Alexandru_Andrei_1994 a întrebat:

Cunoaste cineva vreo firma care vanda si sa monteze camere frigorifice pentru cofetarie? Am o camera in care vreau sa istalez o camera frigorifica si nu gasesc firme specializate care sa transforme o incapere in camera frigorifica!

2 răspunsuri:
| Minimalistul a răspuns:

Din cate stiu eu, o camera frigorifica nu este ca un frigider de dimensiuni industriale sau ceva asemanator. La o camera frigorifica iti trebuie un ventilator(sau cum s-o chema) care sa iti bage aer rece, la o temperatura ajustabila si incaperea in sine sa fie izolata bine.

| stcalin a răspuns:

Te ajut eu cu o companie serioasa si ieftina. Accepta si plata in rate, din cate stiu eu: http://frigogroup.ro/