| KevinLevin a întrebat:

Salutare lume, vreau să fiu Ospătar la vară vreau să lucrez şi am 18 ani şi sunt la liceu, adică ce vreau mai exact să vă întreb cam cât este salariu unui Ospătar mă gândesc să mă angajez şi la KFC sau McDonald's.
P.S: Sunt din Braşov.
P.S2: Dau fund.

Răspuns Câştigător
| urprettynomatterwhat a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa te duci la un McDonald's sau KFC din apropriere si sa intrebi, saau: poti sa incerci sa completezi acest formular: https://services.smartree.com/......ToJob.aspx

| KevinLevin explică (pentru urprettynomatterwhat):

Este bun mersi o să mă înscriu după ce fac cursul de ospătar laughing

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru asta trebuie sa faci un curs de ospatari.
P.S. Aici, de obicei se da fundă nu fund.
Ca nu stii ce se interpreteaza.