| AlexMAV a întrebat:

Salutare. Recomandati-mi o casa de pariere online in afara de Unibet, ca am deja cont acolo si nu pot sa-mi fac din nou unul, ca nu este voie cu 2 conturi. Recomandati-mi o casa buna, la care ati jucat si voi, in primul rand sa fie serioasa.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu unul joc la Superbet si ma inteleg bine cu ei. Si-au facut platforma online de cateva zile. Cont se face usor, iar banii se depun ori cu cardul, ori la agentie. Retragerile se fac ori cu cardul, ori mergand la agentie. Ii recomand. De asemenea, Casa Pariurilor are o platforma online foarte buna.

| SatanicBear a răspuns:

Pai daca ai deja un cont la Unibet de ce nu joci in continuare acolo? Sunt cam cei mai buni din Romania.
NetBet, SportingBet si CasaPariurilor ar fi alte optiuni. Am jucat la toate acum ceva vreme si n-am avut nicio problema.

| AlexMAV explică (pentru SatanicBear):

Acolo jucam cu cardul lui tata, dar acum am facut 18 si vreau sa fac cont nou si de asta. happy