| dygas a întrebat:

ce pot cumpara cu un card paysafecard? stiu ca se poate folosii in jocuri precum metin etc! dar sa cumpar ceva bunuri de pe net (ex: telefoane, laptopuri, diferite produse se poate?), daca a mai folosit cineva paysafecard il rog sa ma lamureasca si pe mine.
sau daca exista posibilitatea de a transfera banii de pe paysafecard pe un card bancar?

astept cu interes un raspuns! dau funda!

1 răspuns:
| Lalex99 a răspuns:

Daca site-ul de unde vrei sa cumperi accepta paysafecard, poti sa iti iei ce vrei de acolo. Uita-te la metodele de plata. Bafta!