| Tofan_Bogdan_1992 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un produs de pe emag.ro prin credit Cetelem si as vrea sa stiu cum se face mai exact si daca se merita sa solicit un asemenea credit?
As dori sa stiu daca dobanda este cea de pe site-ul eMAG sau este alta pusa de la ei si nu vreau as ma trezesc ca am nu stiu cat de plata!
Am vorbit cu un domn de la ei si ala a zis ca imi trebuie o copie de buletin si o adeverinta de salariu, cam atat!
Daca aveti situatii de genul va rog ajutati-ma...dau FUNDA!

1 răspuns:
| Davian87 a răspuns:

Si eu vreau sa-mi fac rate la la eMAG prin Cetelem, dar inainte sa trimit comanda am dat search pe google la Cetelem si citit pe unele forumuri ca fura si sunt camatari. ce e drept sunt postari mai vechi pe forum. si sunt despre cardurile cadou de la ei... despre rate la eMAG nu am prea vazut... astept si eu raspuns!