| ghostrieder a întrebat:

Vreau sa strang bani dar nu stiu ce sa fac. ori sa-mi iau calculator ori sa strang pentru un concert unde vreau sa merg cu Fansign Ticket? Daca ma apuc sa strang... numai pot lua din ei pentru iesiri in oras ETC. Si stiu ca a-ti spune strange pentru PC dar chiar vreau la concertul ala dar si Pc vreau. ce sa fac?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Daca iti iei Pc o sa castigi...multa pierdere de timp! Eu zic mai bine sa "iesi in lume" si sa te distrezi, astfel cunosti si lume noua!(Daca nu, fa ce consideri tu ca este mai bine)
Bafta!

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iti strangi pentru un PC. Este o investitie de lunga durata, iar pc-ul il folosesti zilnic.
La concert mergi cateva ore si s-au dus banii. Da, te distrezi pe moment, insa dupa nu prea ai ramas cu nimic fizic, decat cu niste amintiri care vor deveni din ce in ce mai vagi. Ai suficiente sanse sa mergi la concerte, un calculator insa este o investitie pe care o faci mai rar in viata.

| Rareș1234567 a răspuns:

Eu cred sa iti iei mai bine PC deoarece Pc ul o sa il ai mult timp si ai ce sa faci pe el in schimb la un concert ce faci? Te distrezi acolo, ai amintiri frumoase vreo jumate de an si dupa le uiti ca o sa ti se para banal cand o sa cresti mai marewinking

| 17elf a răspuns:

Mai bine mergi la concert ca ii sansa mai rara ca de pc iti poti strange dupa