| Megas a întrebat:

Treaba sta asa, am facut rost de numarul unei agentii de forta de munca din Germania, am sunat si mi-a raspuns o duduie, mi-a spus ca trebuie sa ajung sa ei, sa fac niste analize de sange, cu totul m-ar costa cam 700 de leiwinking...plecarea in Germania este 14 luna aceasta, credeti ca e teapa? Ce parere aveti?

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Daca ti se cer bani pentru acte si alte prostii sunt clar tepe.
tu ai vorbit in ce limba cu duduia de la fortele de munca din Germania?